Hadise ve Murda'nın pozu olay oldu! 'Evlenin artık'

Hadise ve Murda'nın pozu olay oldu! 'Evlenin artık'

Sahnesiye ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, rapçi Murda ile çıkardığı son şarkısıyla adından sık sık söz ettiriyor. Klipteki samimi halleriyle dikkat çeken ikili, birlikte kamera karşısına geçti. Hadise'nin eski eşi Mehmet Dinçerler'le pozunun aynısını Murdo ile vermesine sosyal medyada yorum yağdı.

Ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikilinin mutluluğu sadece beş ay sürmüştü. İkili, anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

 Ünlü şarkıcı, son dönemde rapçi Murda ile hakkında çıkan 'aşk' iddialarına da cevap vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan Hadise, "Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok iyi iki dostuz. Çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz" şeklinde konuşmuştu. Nişan ve nikâh törenini gözlerden uzak yapan Hadise'nin düet yaptığı Murda ile verdiği poz, sosyal medyada çok konuşuldu.

Düğünden önce verdiği bir konserde Mehmet Dinçerler ile nişan fotoğraflarını yayınlayan Hadise, aylar sonra aynı pozu bu sefer de rapçi Murda ile verdi. Murda ile "Sen Dönene Kadar" şarkısının klibi için kamera karşına geçen Hadise, verdikleri pozları da 14,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

Hadise'nin paylaşımına 'Eski eşiyle aynı pozu vermiş', 'Çok yakışıyorlar', 'Çok samimi pozlar veriyorlar', 'Evlenin artık' gibi yorumlar yapıldı.

25.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM