Hauser'in İlk İstanbul Konseri Nasıl Geçti?

Hauser'in İlk İstanbul Konseri Nasıl Geçti?
Müzik dünyasının en popüler çellistlerinden 'Hauser', solo kariyerinin ilk İstanbul konseri için önceki gece Epifoni organizasyonuyla Ülker Sports Arena'da sahne aldı.
 
Klasik müzik tutkusunu dinamizmi ile şekillendiren, sosyal medya platformlarında milyarlarca dinlenme ve video görüntülemesi olan Hırvat çellist, günler öncesinde biletleri tükenen konserine, ' diyerek başladı. 'Bach Prelude', 'Secret Garden', 'Caruso' gibi klasiklerle başlayan konserde, 'Pirates of the Caribbean', 'Game of Thrones' gibi önemli film ve dizi müzikleri ile salon iyice hareketlenmeye başladı.
 
Sempatik tavrı, seyirciyi avucunun içine alan muhteşem performansı, sahnede yaptığı espriler ve muhteşem orkestrası ile Ülker Sports Arena'yı hınca hınç dolduran binlerce hayranını ayağa kaldıran 'Hauser'; 'Let's Get Loud', 'Livin' La Vida Loca', 'Sway', 'La isla Bonita' gibi sevilen pop ve latin ezgileriyle herkesi dans ettirdi.
 
Seyircilerin arasına da karışan, onlarla fotoğraf çektiren 'Hauser', Türk hayranlarına sürpriz yaparak 'Tarkan'ın dünya çapında sevilen, Sezen Aksu bestesi 'Şımarık' şarkısını da çaldı. 2 saat süren performansıyla sahnede adeta devleşen ve bir rock yıldızına dönüşen 'Hauser' , bu gece muhteşemdiniz' diyerek hayranlarını selamladı ve en kısa sürede yeniden İstanbul'a gelme sözü verdi.
19.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM