Kafadar Grubunun Yeni Şarkısı BU AŞK Yayında

Kafadar Grubunun Yeni Şarkısı BU AŞK Yayında

Başarılı müzik grubu Kafadar, ''Bu Aşk'' adlı yeni teklisini Paradise Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Timur Atasever, Hüseyin Pulant ve Özgen Güneş'den oluşan Kafadar, Esat Kaba yapımcılığında çıkardığı "Kusura Bakma", "Yalan Olur", "Aşık", "Rüyalarda Buluşuruz" ve '' Kaybolurum Gülüşünde'' gibi şarkılarıyla adından söz ettirmişti. Yeni teklileri ''Bu Aşk'' ile üretimlerine hız kesmeden devam eden başarılı grup, müzik listelerine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Kafadar'ın yeni şarkısı "Bu Aşk"ın sözü ve müziği Soner Han'a düzenlemesi Mert Kemancı'ya ait. Eğlenceli görüntüler eşliğinde kliplendirilen şarkının klip yönetmenliğinde ise Gökhan Fırat bulunuyor. Kafadar'ın yeni şarkısı Bu Aşk, 16 Şubat Cuma Paradise Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Yayınladıkları şarkılarla son dönem müzik piyasasına damga vuran başarılı müzik grubu Kafadar, 'Bu Aşk'' adlı yeni teklisini Paradise Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

16.02.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM