Bahadır Tatlıöz ve Gülden'den 8 Yıl Sürprizi!

Bahadır Tatlıöz ve Gülden'den 8 Yıl Sürprizi!
Bir araya geldiklerinde muhteşem bir enerji yakalayan; Bahadır Tatlıöz & Gülden efsane düetleri "Uzun Lafın Kısası"ndan 8 yıl sonra yepyeni bir projede tekrar buluştular.
 
Sevenlerinin merakla beklediği yeni düet; "Aşk Bir Yangın"ın söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor. Türkçe popun en duygusal hallerinin bütünleştiği şarkıda modern soundlar ile akustik enstrümanları ise bir arada dinleyeceğiz.
Elektronik davul soundu, modern vokal efektleri ile etnik doku ve sazların bir araya geldiği şarkıda sanatçıların vokal performanslarının uyum ve ahengi de dikkat çekiyor.
 
Sete kamyonla getirilen gerçek sonbahar yapraklarının eşlik ettiği masal tadında çekilen klibin yönetmenliğini İzzet Başlak üstlendi. Projenin ruhuyla tam bütünleşen ve büyüleyici bir atmosferde çekilen klip kalabalık bir ekip eşliğinde bir günde tamamlandı.
 
Daha önce de bir araya gelerek yayınladıkları düetleri ile müzik listelerini alt üst ederek zirveye yerleşen muhteşem ikili yeni projeleri ''Aşk Bir Yangın'' ile de dijital müzik listelerini alt üst edecek.
 
Bahadır Tatlıöz & Gülden'in yeni düeti ''Aşk Bir Yangın'' Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi aynı gün Bahadır Tatlıöz Youtube Kanalında yayında!
24.02.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM