Castel Medya Görünür Kılmaya Devam Ediyor!

Castel Medya Görünür Kılmaya Devam Ediyor!

 

Ali Can Kartal tarafından kurulan Castel Medya yıldız gibi parlamaya ve yakınındakilere de ışık tutmaya devam ediyor. Castel Medya'nın yürüttüğü 360 derece medya hizmetleri, sektörde bir markanın sıfırdan zirveye nasıl çıkarılabileceği konusunda iyi bir referans ve örnek. Markayı her haliyle ele alan ve tıpkı bir satranç oyunu gibi hangi hamlelerle zafere ulaşacağını bilen, bu sektörün stratejik tarafını çok iyi okuyabilen bir ajans: Castel Medya.

Peki ya Castel Medya farkı nerede ortaya çıkıyor?

Castel Medya yalnızca bir reklam ajansı gibi hareket etmiyor. Markaları ve kendisine başvuran her bir değeri benimsiyor ve kendinden bir parça gibi görüyor. Aslında Castel Medya'nın işleyen çarklarına dahil ediyor ve bütün bir mekanizma gibi çalışmaya başlıyor.

Bu durum markalar veya şahıslar için üretilen her bir içeriğin oldukça özgün, çarpıcı ve ilgi çekici olmasını sağlıyor. Üretilen her bir içerik için oldukça titiz ve yoğun bir mesai harcanıyor, en iyi fikir ortaya çıkana kadar fikirler demlenmeye bırakılıyor.

Castel Medya Görünür Kılmaya Devam Ediyor!

Yalnızca Medya Hizmetleri ile Sınırlı Kalmıyor

Markalar, kurumlar veya şahıslar için yürütülen tanıtım, reklam çalışmaları ile sınırlı bir portföyü yok Castel Medya'nın. Aynı zamanda bünyesinde barındırdığı "Castel Atölye" ile reklam projelerine, sinema ve televizyon projelerine cast hizmeti sağlamak amacıyla oyuncu yetiştiriyor. Yani işin iç yapısına baktığımız zaman "Reklamı da ben yazarım, oyuncuyu da ben oynatırım." Vizyonu ortaya çıkıyor. Bu pek çok reklam ajansının uzak durduğu, çekindiği bir alan. Ama Castel Medya sektörün her koluna uzanan bir yapı oluşturmuş durumda. Bir işe giriliyorsa tam girilmeli inancına sahip bir ajans.

Castel Medya Görünür Kılmaya Devam Ediyor!

Ali Can Kartal Bu Sektörün İçinde Büyümüş Bir İsim

Castel Medya'nın bu denli iyi bir reklam ajansı olmasında büyük bir pay: Ali Can Kartal öncülüğünde kurulmuş olması. Ali Can Kartal, sektöre Şükrü Avşar ile yaptığı yapımcılık yolcuğu ile girmiş bir isim. "Babam ve Oğlum" gibi kalburüstü bir yapımın arkasında imzası olan Şükrü Avşar'ın geniş vizyonunu benimsemiş ve bunu kendi kurduğu Castel Medya'ya başarılı bir şekilde aktarmıştır. Sektöre dair birçok şeyi öğrenmiş ve tecrübe etmiş bir ismin kurduğu Castel Medya'nın elbette ki sektörde fark yaratması beklenen bir sonuç.

 

 

 

 

24.02.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM