Gökhan Türkmen'den Selami Şahin Şarkısı!

Gökhan Türkmen'den Selami Şahin Şarkısı!
 Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin'e saygı niteliğinde hazırlanan "Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşuyor.
 
Heyecanla beklenen albüm, pop müziğinin sevilen seslerinden Gökhan Türkmen'in yeniden yorumladığı ''Alışmak Sevmekten Zor'' şarkısıyla açılışını gerçekleştiriyor. 
 
Sözü ve müziği Selami Şahin'e ait olan hit, 1980 yılından bugüne zamansız bir etkiyle varlığını sürdürürken Gökhan Türkmen'in muhteşem performansı şarkının günümüze uzanan bağlarını derinlemesine güçlendiriyor.
 
Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturacak olan ''Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, Gökhan Türkmen'in ardından Can Ozan, Göksel, KÖFN ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.
 
Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulacak olan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.
 
Gökhan Türkmen'in ''Alışmak Sevmekten Zor'' şarkısıyla açılışını gerçekleştiren ''Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!
" width="560" height="314">
09.03.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM