Tan Taşçı'dan Yeni Şarkı "Geri Dön"

Tan Taşçı'dan Yeni Şarkı

Tan Taşçı'nın Merakla Beklenen Yeni Şarkısı "Dön Geri" Yayında.

Teaser'ı 1 Saatte Milyonlarca Kez İzlendi.

Tan Taşçı'nın dokuzuncu stüdyo albümü "Sende de Benden Var"ın yeni teklisi "Dön Geri" TCTVL etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Türk müzik endüstrisinde birçok hit şarkıya imza atan, konserleri ile çok konuşulan söz yazarı, besteci ve yorumcu Tan Taşçı, farklı projelerinin yanı sıra albüm şarkılarını da yayınlamaya devam ediyor. Söz ve bestesi Tan Taşçı'ya düzenlemesi Olcay Demirci'ye ait olan "Dön Geri", aşktaki kabullenişi anlatan sözleri, 90'ların efsanevi düzenlemelerine göz kırpan sound'u ile Tan Taşçı'nın unutulmaz ballad'ları arasında yerini almaya hazırlanıyor. "Dön Geri"nin teaser'ı yayınlandığı andan itibaren milyonlarca kez izlendi.

 Bodrum'da Kamera Karşısına Geçti.

 Sanatçı, "Dön Geri"nin video klibi için İzzet Başlak yönetmenliğinde Bodrum'da kamera karşısına geçti. Uzun zaman sonra Tan Taşçı'yı izleyeceğimiz video da sanatçı yine doğa ile iç içe bir performansa imza attı. Klibin çekimleri Bodrum-Milas yolu üzerindeki farklı göçmen kuşlara ev sahipliği yapan ve flamingoların da uğrak yeri olan alanda gerçekleşti.

 Tan Taşçı, yeni şarkılarının ilk canlı performanslarını da 4-5 Mayıs 2024 Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava konserlerinde yapacak.

 

03.04.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM