Eda Özülkü'den 'Yol Ver Aşka'

Eda Özülkü'den 'Yol Ver Aşka'

90'lı yılların unutulmaz şarkılarının yayınlandığı "Şimdi 90'lar" ve "Şimdi 90'lar 2" albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90'lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen "Şimdi 90'lar 3" albümü için bir araya geldiler. Pop müziğin sevilen ismi Eda Özülkü, "Şimdi 90'lar 3" albümünün dokuzuncu single'ı "Yol Ver Aşka" ile müzikseverlerle buluşuyor.

Eda Özülkü sözü ve müziği Metin Özülkü'ye ve kendine ait olan "Yol Ver Aşka"yı, "Şimdi 90'lar 3" albümü için yeniden yorumladı. Eda Özülkü'nün, ilk olarak 1993 yılında yayınlanan ilk albümü "Parolayı Söyle" de seslendirdiği "Yol Ver Aşka" isimli şarkısının orijinaline sadık kalınarak hazırlanan yeni düzenlemesinde Metin Özülkü ve Hasan Çiçek'in imzası var.

Eda Özülkü "Yol Ver Aşka" single'ının kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.
"Şimdi 90'lar 3" albümünün dokuzuncu single'ı olan Eda Özülkü "Yol Ver Aşka"; unutulmaz isimlerin, unutulmaz şarkılarını modern soundlarla yeni nesille buluşturan projelere öncülük yapan Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren'in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünde, Pelin Kakırman'ın proje koordinatörlüğünde yayınlandı.

10.05.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM