Serkan Kaya'dan Efsane Yorum: Senin Olmaya Geldim!

Serkan Kaya'dan Efsane Yorum: Senin Olmaya Geldim!
Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin'e saygı niteliğinde hazırlanan ''Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşarak kapanışı gerçekleştiriyor.
 
70'lerden günümüze kadar defalarca yeniden seslendirilen ve Selami Şahin klasiklerinden biri olarak müzik tarihine geçen ''Senin Olmaya Geldim'', Serkan Kaya'nın güçlü yorumu ve Veysel Samanlıoğlu'nun düzenlemesiyle albümdeki son şarkı olarak karşımıza çıkıyor.
 
Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ''Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan, KÖFN, Koray Avcı, Göksel, Linet, Elif Buse Doğan, Ümit Yaşar, Ceylan Ertem ve Serkan Kaya gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getirdi.
 
Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstendi.
 
Albümde yayınlanan şarkılar, radyo, televizyon ve dijital platformlarındaki müzik listelerinde büyük başarı yakalarken ''Selami Şahin Şarkıları 3'' albümü için şimdiden hazırlıklara başlandı.
 
Serkan Kaya'nın efsane yorumuyla yeniden hayat bulan ''Senin Olmaya Geldim'', Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşuyor.
" width="560" height="314">
25.05.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM