Ersay Üner ilk Stadyum Konserini Verdi

Ersay Üner ilk Stadyum Konserini Verdi
Türk popunun hit makinesi Ersay Üner, Yıldız Tilbe'nin dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda verdiği konser öncesinde sahneye çıktı. Kendi albümlerinden ve sanatçı dostlarına verdiği hitlerden oluşan repertuvarı ile binlerce kişiyi kendine hayran bıraktı…
 
Türkçe popun dillere marş olmuş birçok hitinin yaratıcısı Ersay Üner yorumculukta da iddialı olduğunu bir kez daha Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda Şek Organizasyon tarafından düzenlenen konserde kanıtladı. Yıldız Tilbe'den önce sahneye çıkan Ersay Üner on binlerce kişiyi coşturdu.
 
Özel hazırladığı repertuarında hem kendi albümlerindeki şarkılara hem de sanatçı dostlarına verdiği parçalara yer veren Ersay Üner stadı dolduran müzik severlerin gönlünü kazandı. Ersay Üner "Böyle ölümsüz bir geceye şahitlik etmekten onur duyuyorum. Çok şanslıyım" dedi.
 
'Taverna' adını verdiği albümüyle müzik listelerinin üst sıralarında yer alan Ersay Üner yeni şarkısının da bittiğini söyledi ve bu ayın sonunda hareketli bir single çıkaracağının müjdesini verdi. Ersay Üner, yine bir hit olacağına inandığı şarkısının nakaratını ilk defa stadı dolduran binlerce kişilik kalabalıkla paylaştı ve büyük alkış aldı.
12.06.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM