Demet Akalın Artık Yönetmen

Demet Akalın Artık Yönetmen

'Zirve' adlı albümü ile müzik dünyasında fırtınalar estiren Demet Akalın, üçüncü klibini Tan'ın sözlerini yazdığı 'Çanta' şarkısına çekti. Çeşme'de çekilen klibin yönetmenliğini de Demet Akalın yaptı.


Demet Akalın Artık Yönetmen

Müzik dünyasında 'Zirve' isimli albümü ile fırtınalar estiren Demet Akalın, 'Çanta' şarkısına klip çekti. Çeşme de çekilen klibin yönetmenliğini kendisi yapan Demet Akalın'a şarkının söz yazarı Tan'ı da klipte oynattı. İlk kez yönetmen koltuğuna oturan Demet Akalın, "Güzel, değişik, heyecanlı ve hareketli bir klip oldu. Çok beğenileceğini düşünüyorum. Tan ile güzel bir ekip oluşturduk. Bu şarkı da bana eşlik edecek kişinin şarkının sahibi olması çok anlamlı oldu" dedi.

Bu yazı bol bol konser vererek geçiren Demet Akalın, "Yaz sonunda en çok konser veren zirvesinde ben olacağım. Ramazan'a kadar her günüm dolu. Sevenlerimle buluşmak çok keyifli. Konserde yüzlerce insanın hep bir ağızdan şarkılarımı söylemesi dünyanın en büyük zevki. Bundan güzel bir duygu daha olamaz" diyerek konserlerine devam edeceğini söyleyip albümde bulunan diğer şarkılara da klip çekeceğini söyledi.

13.07.2010
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM