Lara ‘Yolla’yı Michael Show’a Anlattı

Lara ‘Yolla’yı Michael Show’a Anlattı

Türk pop müziğinin agresif vokali LARA “Yolla” adlı 4 şarkılık maxi single albümünü Radyo KLAS’ta Michael Kuyucu ’ya anlattı.Albümünün çıkış şarkısının sözlerini yazan Aşkın Tuna’nın “Yolla”nın şiirini kendisine dört sene önce verdiğini söyleyen Lara , bu şarkıyı normalde slow bir şarkı olarak bestelediğini söyledi. Daha sonra Erhan Bayrak ile beraber bir araya geldikten sonra şarkının düzenlemesini bugünkü ritmik pop halini aldığını söyleyen Lara, Eurovision şarkı yarışması ile ilgili ilginç bir iddia da da bulunurken “Yolla” adlı şarkısını “Basın Sanatçıları”olarak ithaf ettiği magazinle ön plana gelen şarkıcılara ithaf ettiğini söyledi.


Lara ‘Yolla’yı Michael Show’a Anlattı

Basın Sanatçılarını YOLLA’yın Gitsinler  !

Michael Kuyucu programında radyolarda büyük bir başarı yakalayan ve listelerde tırmanışa geçen “Yolla” adlı şarkısı ile ilgili   LARA’ya “Yolla derken kimi nereye yolluyorsun” diye sorunca ilginç bir yanıt aldı. Lara bu şarkıyı magazin basınını gereksiz yere işgal ederek sanatları yerine magazinle ön plana gelenlere ithaf ettiğini söyledi. Lara , “Yolla dedik işini iyi yapamayanları evlerine yollamaya geldim ! . Bu şarkıda Basın sanatçılarına sesleniyorum..Sadece magazinle gündemde olan sanatçılara sesleniyorum.Onları evlerine yolluyorum…” diyen  Lara sanatçıların örnek olması gerektiğini , örnek olmayan sanatçıların ise evlerine yollanması gerektiğini söyledi. Lara , “basın sanatçılarını evlerine yollayalım.. Lütfen emeğe saygı..Lütfen gerçek emekçilere yer verelim..Magazinse magazin çok kolay ama bunlar geçiçi ben kalıcı olmak istiyorum” diyerek magazin basınına da daha seçici olmaya davet etti.

Lara ‘Yolla’yı Michael Show’a Anlattı


Eurovision’da BİRİNCİ Olurum !

LARA , Michael Kuyucu’ya Yüksek Sadakat’in Eurovision Şarkı yarışmasına yollanması ile ilgili olarak şaşırdığını açıklarken, “elbet bu onların kendilerinin bileceği iş , ama biraz da bayan sanatçı yollasınlar.Bayanlar daha bir görsel oluyor, kıyafetler, takılar..Avantaj oluyor.. Biraz da Türkiye’mizi anlatan kıyafetlerle gitmek gerekiyor.. Ben taşlardan oluşan bir kot giyerdim, ay yıldızımızı mutlaka kullanırdım.Öncelikle sesimi gösterirdim, oryantal tınılar kullanırım..Dansçılığımı gösteririm. Ve Eurovision’a katılırsam beş , altı dans eğitimi alarak dansçılığımı da geliştirirdim.Acayip derecede istiyorum Eurovision’a katılmayı.” dedi.

 

10.02.2011
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM