EMİR - Sudan Sebep’i Anlatıyor

EMİR -  Sudan Sebep’i Anlatıyor

İkinci albümünde başarısını bir adım daha pekiştiren EMİR , albümünün ilk çıkış şarkısı “Sudan Sebep” adlı şarkısı ile yakaladığı başarıyı “Makine” adlı şarkı ile devam ettirmek istiyor.


EMİR -  Sudan Sebep’i Anlatıyor

Sevdirecek Şarkılar Hazırladım

Sevdirecek şarkılar hazırladım.ve bu albüm de ilk albüm kadar sıcak bi albüm oldu diyebilirim..Sözlerde Yıldız Tilbe,Alper Narman ve Onur Özdemir'in imzaları var.Gülşen ve Yıldız Tilbe’nin birlikte yaptığı “sudan sebep” albümün ilk klip şarkısı.Müzik direktörüm yine Ozan Çolakoğlu oldu


EMİR -  Sudan Sebep’i Anlatıyor

Albümün Ekibi

Gülşen albümün her aşamasında yanımdaydı ve “sudan sebep”i besteleyerek ve vokaliyle renk katarak çok büyük destek verdi..Tarkan fikirleriyle hep destek oldu.yıldız tilbe en güzel sözlerini yazdı benim için.. Ozan Çolakoğlu'nun sihirli aranjeleriyle şarkılar hayat buldu..yapımcım Haluk Şentürk zaten en büyük destekçim..Albümün satışlarının iyi gittiği haberini aldım.


EMİR -  Sudan Sebep’i Anlatıyor

Radyolar Çok Önemli

Radyolar günümüzde müzik sektörü için çok önemli..şarkının tutuğunu ve sevildiğini birebir anlayabilirsiniz radyolardan..dinleyici istekleri çok önemli.Bir şarkının tutması için radyolar tarafından sevilmesi ve çalınması şart.


EMİR -  Sudan Sebep’i Anlatıyor

Emir ’in Oydar.com’a yaptığı açıklamalar için TIKLAYIN03.01.2014
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM