Ziynet Sali İlk Açık Hava Konserini Verdi

Ziynet Sali İlk Açık Hava Konserini Verdi

Ziynet Sali,  GNL Entertainment ve KüçükÇiftlik Park organizasyonuyla, 8 Eylül Cumartesi akşamı izleyenlerine "Bir Akdeniz Rüyası" yaşattı. Angela Dimitriu, Vasilis Saleas ve Ozan Doğulu’nun da konuk olarak sahne aldığı konseri yaklaşık binlerce kişi izledi.


Ziynet Sali İlk Açık Hava Konserini Verdi

İstanbul'daki ilk açık hava konseri için Türkçe Pop, Flamenko ve Greek şarkılardan oluşan bir repertuar hazırlayan Sali, iki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde hit şarkılarını seslendirdi. Özel sahne ve ışık şovlarının da sergilendiği bu bölümde, İspanyol Flemenko dansçısı Manuel Reina ve İlhan Karabacak Sali'ye eşlik etti.  İlhan Balamur Dans Stüdyosu ekibi ve Nathalie Marrable koreografileri sahneye renk kattı.  GNL Entertainment tarafından tasarlanan sahne, ses ve ışık düzeni tam anlamıyla görsel bir şov yaşattı.  Sahneye büyük bir yıldızın üzerinde inerek konserine çok görkemli bir şekilde başlayan  Ziynet Sali’yi konserde Volkan Konak, Ozan Doğulu, Necati Şaşmaz, Serkan Çağrı, Gupse Özay, İrem Sak, Arsen Gürzap ve Serap Aksoy gibi sanatçı dostları da izledi.


Ziynet Sali İlk Açık Hava Konserini Verdi

Vasilis Saleas ve Angela Dimitriu ile Greek Show

Konserin ikinci bölümünde ise dünyanın en büyük klarnet ustası virtüoz müzisyen Vasilis Saleas ve Yunan müziğinin en önemli temsilcilerinden Angela Dimitriu izleyenlere adeta bir Greek şov atmosferi yaşattı. Zengin dans performanslarının sergilendiği gecede, zeybek ve sirtaki şovları nefes kesti.  Yunanistan’ın dünyaca bilinen şovlarında da olduğu gibi sahneye karanfiller yağdı.  Tam bir ege havası estiren konserde izleyiciler çok keyif aldı.  Konserin finalini ise Ozan Doğulu sahne alarak Ziynet Sali ile birlikte konser alanını tam anlamıyla bir kulübe çevirdi. 


Ziynet Sali İlk Açık Hava Konserini Verdi

17.09.2012
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM