Cem Belevi 'Sevemez Kimse Seni'yi Neden Yorumladı

Cem Belevi 'Sevemez Kimse Seni'yi Neden Yorumladı

Müzik dünyasına 2013 yılında yayınladığı “Bilmezsin” adlı albümü ile merhaba dedikten sonra Ayhse ile yaptığı “Kim Ne Derse Desin” adlı düet ve ENBE 2015 Albümünde yer alan “Günaydın Sevgilim” adlı şarkı ile bir kez daha  adını duyuran  Cem Belevi, Uçan Kuş TV’de Michael Kuyucu’ya yeni teklisi “Sevemez Kimse Seni” yi ve müzik projelerini anlattı.


Cem Belevi 'Sevemez Kimse Seni'yi Neden Yorumladı


İngiltere’de müzik eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye müzik üretmek için döndüğünü söyleyen Cem Belevi, Samsun Demir ile tanıştıktan sonra müzik yaşamının değiştiğini söyledi. Cem Belevi ilk albümünde yer alan tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yapmasına rağmen cover şarkılar seslendirmekten hiç mutsuz olmadığını söyledi. 

Cem Belevi 'Sevemez Kimse Seni'yi Neden Yorumladı

Prodüktörü Samsun Demir’in yönlendirmesi ile “Sevemez Kimse Seni” adlı alaturka klasiğini yorumladığını söyleyen Cem Belevi, bu klibe Yunanistan’ın Santorini adasında klip çektiğini söyledi. Aksiyon bir klip çektiğini söyleyen Cem Belevi, bu şarkının kendisi için çok değerli olduğunu söyledi. Cem Belevi  “Sevemez Kimse Seni” adlı şarkının babasının annesine ilk hediye ettiği plak olduğunu söyleyen Cem Belevi, bu yönü ile bu şarkının kendisi ve ailesi için çok değerli olduğunu söyledi. Cem Belevi , Michael Kuyucu’ya bundan sonraki projelerinde kendi bestelerini de seslendireceğini söyledi.

 

08.06.2015
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM