Norveç: 'Spirit In The Sky' Klipleniyor

Norveç: 'Spirit In The Sky' Klipleniyor

Norveç'i bu yıl İsrail'in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Keiino topluluğu, 'Spirit In The Sky' isimli şarkılarıyla temsil edecek.

Keiino, şarkıları 'Spirit In The Sky' için klip çekimlerine başladıklarını resmi YouTube kanalları aracılığı ile duyurdu.

Norveç ulusal finali Melodi Grand Prix'i birinci tamamlayan topluluk, böylece Tel Aviv'de ülkelerini temsil etmeye hak kazanmıştı. İngilizce ve Sami dilinde sözlerden oluşan şarkıları 'Spirit In The Sky' ile Eurovision hayranlarının da beğenisini kazandılar. Şarkı kısa zaman içinde Spotify üzerinden 2,5 milyona yakın dinlenme aldı ve uluslararası viral listede 18. sıraya kadar yükseldi.

'Spirit In The Sky' adlı şarkının video klibi 5 Nisan Cuma günü yayınlanacak. Video klibi Martin Sofiedal çekti. Topluluğun klibin kamera arkası görüntülerini paylaştığı videoya göre salt iç çekimlerden oluşacağa benziyor. Karlı çam ağaçları arasında hazırlanan dekor ve kürklü kostümlerle renkli bir video klip bizleri bekliyor.

Keiino, 'Spirit In The Sky' isimli şarkılarıyla 16 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşecek ikinci yarı finalin ikinci yarısında yarışacak.

Kaynak: www.eurovisiontime.com

28.03.2019
FACEBOOK
İNSTAGRAM