Soner Arıca, Düğümleri Çözmeye Geliyor!

Soner Arıca, Düğümleri Çözmeye Geliyor!

Soner Arıca söz ve müziği kendisine ait olan "Çözelim Düğümü" isimli yeni single'ı ile müzikseverlerle buluşuyor. Tam bir yaz şarkısı olan "Çözelim Düğümü"nün içinde duygusallığı da barındıran modern, güçlü, dinamik, dansa davet eden altyapısının Türk nağmeleri ile sentezlendiği düzenlemesinde Miraç Kutlu'nun imzası var. Şarkının mix ve mastering'i Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Soner Arıca "Çözelim Düğümü" şarkısına hikayesi olan bir video klip çekmeyi tercih etti. Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde, Kaş'ta yapılan çekimler 4 günde tamamlandı. Arıca'nın anlatıcı rolünü üstlendiği, şarkının duygusuyla da örtüşen klipte 2 çift üzerinden ilerleyen hikaye; çiftlerden biri sevgiliyken, onların arkadaşları olan diğer kız ve erkeğin birbirlerinden hoşlanmalarına rağmen, bir türlü açılamamaları üzerine kurulu.

Yatla denize açılma, çarşıda gezme, alışveriş, bisikletle dolaşma gibi gençlerin bir yaz tatilini anlatan renkli, kısa film tadındaki video klipte sevgili olan çifti Arjin Merthatun ve Canberk Bağ; birbirine açılamayan çifti ise Aslı Sunar ve Taylan Özgür canlandırdı. Soner Arıca, single'ının kapak fotoğrafı ve imaj fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Metin Bakırkaya'nın objektifine poz verdi.

10.07.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM