'Popstar' Şarkısına Justin Bieber Sürprizi!

'Popstar' Şarkısına Justin Bieber Sürprizi!

DJ Khaled ve Drake ortaklığında yayınlanan "POPSTAR" şarkısının klip yıldızı Justin Bieber oldu!  Justin Bieber'ın baş rol aldığı klip, 48 saat içinde 21 milyonu aşkın izlenme alarak birçok ülkede YouTube trend'lerde 1 numaraya yükseldi. Yayınlandığı günden beri övgü dolu yorumlar alan ve dünya çapında ses getiren video klibin yönetmenliğini ise daha önce Jay Z, Nicki Minaj, Kanye West gibi isimlerin kliplerine imza atmış Director X üstlendi. 

DJ Khaled'in Drake'e ilettiği ve yanıtsız kalan mesajlarla başlayan film tadındaki klipte senaryo gereği Drake'in yerine Justin Bieber yer alıyor. Renkli sahnelerin bulunduğu klipte izleyici karşısına çıkan bir diğer sürpriz isim ise Justin Bieber'ın eşi Hailey Bieber.

Üç yıl aradan sonra ilk kez dünyaca ünlü yıldız Drake ile beraber seslendirdiği "POPSTAR" ve "GREECE" şarkılarıyla Spotify Top50 listesine ilk sıralardan giriş yapan Grammy ödüllü DJ Khaled, bu şarkılarla önümüzdeki aylarda yayınlanacak "KHALED" adlı yeni albümünün de müjdesini verdi.

12.09.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM