Yaşar'dan 'Söyle Canım' Yorumu

Yaşar'dan 'Söyle Canım' Yorumu

Türk müzik sektörünün en önemli bestecilerinden biri olarak tarihe geçen Melih Kibar'ın ölümünün 15. yılı adına geçtiğimiz hafta "Mesaj" isim özel bir albümün ilk şarkısı yayınlandı. Bestesi Melih Kibar'a sözleri rap müziğin lider isimlerinden Ceza'ya ait "Yeni Mesaj" isimli şarkı ile çıkış yapan albümün 2. sürpriz sanatçısı ise Türk Pop müziğin başarılı yorumcusu Yaşar oldu.

7'den 70'e herkesin bildiği ve birçok topluluğun hep bir ağızdan severek seslendirdiği "Söyle Canım" parçasının müziği Melih Kibar, sözleri Çiğdem Talu, yeni düzenlemesi Alper Erinç, yapımcılığını Seda Sertbaş üstlendi. Avrupa Müzik markası ile her ay bir eserin yayınlanacağı Melih Kibar ve Çiğdem Talu şarkılardan oluşan albümde müzikseverleri Türk müziğine yön vermiş sürpriz isimler bekliyor. 

Yaşar'dan 'Söyle Canım' Yorumu

Vsg studyolarında tamamlanan video klibin yönetmen koltuğunda ise; son dönemde yayınladığı rap çalışmalarıyla dikkat çeken Tepki ve başarılı yönetmen Vasso yer aldı. Klibin Creative directorlüğünü Tepki üstlendi. Yaşar'ın yeni single'ı "Söyle Canım"ın video klibi MuzikPlay YouTube kanalında!

30.10.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM