Reyhan Karaca 'Bİ ZAHMET' Unutacaksın Diyor!

Reyhan Karaca 'Bİ ZAHMET' Unutacaksın Diyor!

Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Reyhan Karaca, art arda yayınladığı "Laga Luga", "Aşk Tutulması" isimli şarkılarının ardından yeni single'ı "Bi Zahmet" ile müzikseverlerle buluşuyor. Reyhan Karaca, son iki single'ında devam eden müzikal birlikteliği bu şarkısında da sürdürüyor ve sözü Sadettin Dayıoğlu'na, müziği kendisine ve Sadettin Dayıoğlu'na, düzenlemesi Emre Gören'e ait olan yeni single'ı ile "Yavaştan sen beni; artık 'Bİ ZAHMET' unutacaksın" diyor.

Ozinga Productions'da kaydedilen şarkının mix'i Utku Ünsal, mastering'i Emre Kıral tarafından yapıldı. Karaca, single'ının kapak ve imaj fotoğrafları için ünlü moda tasarımcısı Murat Aytulum'un hazırladığı kostümler ve styling ile Burak Yener'in objektifine poz verdi. Single'ın kapak tasarımı da Burat Yener tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan "Bi Zahmet" isimli single'ın proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren ve Reyhan Karaca üstlendi. Şarkının video klibi Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Çatalca Ormanlı Plajı'nda çekildi. Klibinde Bir moda çekimi konseptiyle kamera önüne geçen Reyhan Karaca, enerjisi ve Murat Aytulum'un kendisine özel tasarladığı, üzerinde graffiti konsepti ile şarkısının sözlerinin yazılı olduğu mayosuyla dikkat çekiyor.

14.11.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM