Ayda'nın 'Uçurumlar'ı Yayında

Ayda'nın 'Uçurumlar'ı Yayında

"Ardında Gölge", "Senkron", "Alla Beni Pulla Beni" ve "Son Durak" gibi arka arkaya yayınladığı teklileriyle isminden sık sık söz ettiren ve müzikseverlerden beğeni toplayan Ayda, çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Sözü ve müziği Ayda imzası taşıyan şarkının düzenlemesini genç aranjör Sermet Ağartan üstlendi. Tarzı, tavrı ve hareketli şarkılarla kendinden söz ettiren başarılı sanatçı, bu sefer duygusal bir şarkıyla yeniden dijital platformlarda yerini aldı.

Adını ilk olarak "İsyan" şarkısına hazırladığı performansla duyuran Ayda'nın, art arda çıkan tempolu çalışmalarından sonra hazırlanan "Uçurumlar" adlı slow balad hayranlarını sevindirdi. Vokal kayıtların Londra'da, enstrümanların İstanbul'da, Mix ve Mastering'i ise Berlin'de yapılan şarkının barındırdığı renklilik klipte de kendini gösteriyor.

Bestekarlığının öne çıktığı "Uçurumlar" için kamera karşısına geçen Ayda, yeni klibi için İngiltere'de başarılı klip yönetmeni By Biggz ile çalıştı. Klipte otantik bir tarzla dikkat çeken Ayda'nın stil danışmanlığını, Azerbaycan asıllı tasarımcı Alışa Vaseği üstlenirken, klibin renklendirmesi ise Türkiye'den The Post Brothers tarafından yapıldı.

23.02.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM