Buray'ın 'Başka Hikayeler'i Yayında!

Buray'ın 'Başka Hikayeler'i Yayında!

Buray'ın 10 şarkıdan oluşan yeni albümü "Başka Hikayeler" bugünden itibaren tüm müzik platfomlarında yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı ve video klibi "Yüreksiz Tilki" ise albümle aynı anda sanatçının YouTube kanalı ve tüm Müzik TV kanallarında yayınlandı.

Hız kesmeden üretmeye devam eden ünlü sanatçı Buray, kariyerinin dördüncü stüdyo albümü "Başka Hikayeler" ile müzik dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. 10 şarkıdan oluşan albümün sözleri geçmiş albümlerde olduğu gibi Gözde Ançel, besteleri ise Buray ve Gözde Ançel imzası taşıyor. Albümün imaj fotoğrafları Burak Dirik'e, styling Dilara Kırşanlı'ya, kapak tasarımı ise Berrak İpek Tatbul'a ait.

Sözleri Gözde Ançel, bestesi Buray ve Gözde Ançel'e ait olan albümün çıkış şarkısı "Yüreksiz Tilki''nin düzenlemesi Buray'a ait. Yönetmenliğini Mali Ergin'in üstlendiği, İstanbul'da Sarıyer, Beyoğlu ve Tuzla gibi farklı mekanlarda çekilen video klip, albüm ile aynı anda müzikseverler ile buluşuyor. Buray'ın "Başka Hikayeler'' albümü ve çıkış şarkısı ''Yüreksiz Tilki''nin video klibi Gomma Music ve Wasp Entertainment ortaklığı ile tüm dijital platformlarda ve Müzik TV kanallarında yayında!

27.02.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM