Erkan Erzurumlu Bu Kez "Üzülmeden" Diyor!

Erkan Erzurumlu Bu Kez

Pop müziğin sevilen isimlerinden Erkan Erzurumlu yeni şarkısı "Üzülmeden(Akustik)''i Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşturuyor.

Geçtiğimiz aylarda yayımlanan hareketli çıkış şarkısı "Kalbin Nereli" ile solo kariyerine iddialı bir giriş yapan sanatçı; bu kez duygusal ve akustik bir şarkıyla karşımızda.

Müziğini; doğu ve batı öğelerini içeren, Akdeniz sıcaklığını barındıran ve günümüz soundlarıyla sarmalanmış 'füzyon pop' olarak tanımlayan Erkan Erzurumlu'nun yeni şarkısı "Üzülmeden (Akustik)''in sözü ve müziği sanatçının kendisine ait. Ayrıca klarnette Selahattin Kabacı, klavye ve düzenlemede ise Tolga Erzurumlu'nun imzası bulunuyor.

Erkan Erzurumlu Bu Kez

"Üzülmeden (Akustik)''e Mert Özkan Yönetmenliğinde Klip!..

"Üzülmeden (Akustik)''in doğallığını ve duygusunu, aranjesinde olduğu gibi ortaya çıkaran şarkının video klibi ise yönetmen Mert Özkan taradından Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekildi.    

Erkan Erzurumlu Bu Kez
        

Akustik çalışmanın ruhunu yansıtan görüntüler eşliğinde kaydedilen klipte sanatçıya şarkıyı beraber kaydettikleri müzisyenler Tolga Erzurumlu ve Selahattin Kabacı da performanslarıyla eşlik ettiler. Erkan Erzurumlu, "Üzülmeden (Akustik)''le ilgili düşüncelerini ise şöyle ifade ediyor;

"'Üzülmeden' duygu olarak ayrılığı nahif bir yaklaşımla anlatan, çoğunlukla yaşanan güzel anılara değinen ve de vedalaşmanın en masum haliyle, üzmeden ve kırmadan olmasına özen gösteren bir hikayeyi anlatıyor. Hayal ettiğim zaman böylesine saf ve doğal gelen bir şarkının klibi de, düzenlemesi de kendi gibi olmalıydı, öyle de oldu! Şarkımızın güzel kalplere ulaşması dileğiyle.."

Erkan Erzurumlu - Üzülmeden (Akustik) şarkısı 21 Nisan'da Sony Music Turkey etiketiyle tüm dijital platformlarda ve video klibi de sanatçının Youtube Vevo kanalında yayında!

 

21.04.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM