Taha Gürbüz'ün 4 Şarkılık EP'si "FİL" Yayınlandı

Taha Gürbüz'ün 4 Şarkılık EP'si

Taha Gürbüz'ün, geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluşturduğu HASBELKADER ve KUKUMAV KUŞLARI'nın da yer aldığı dört şarkılık EP'si FİL, 30 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini alıyor. Müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz, yüksek ve orta tempolu şarkıların bir arada bulunduğu EP'sine adını veren şarkısı FİL için hazırladığı söz videosunu (lyric video) da aynı gün yayınladı.

 Son olarak geçtiğimiz aylarda HASBELKADER ve KUKUMAV KUŞLARI'nı videoları ile birlikte yayınlayan Taha Gürbüz'ün, bu iki şarkının yanı sıra FİL ve MASAL OLDUM'un da yer aldığı EP'si FİL, tüm dijital platformlarda yerini alacak.

FİL isimli EP'de, geçtiğimiz aylarda yayımlanan HASBELKADER ve KUKUMAV KUŞLARI'nın yanı sıra yine synth sesler ile funk gitarların yer aldığı, Taha Gürbüz'ün kontrbas çaldığı, yüksek tempolu şarkısı FİL ve bir ayrılığın ardından kendini hatalarıyla yüzleşen bir adamın duygularını konu alan MASAL OLDUM şarkısı bulunuyor.

Taha Gürbüz'ün 4 Şarkılık EP'si

Sözü, müziği ve düzenlemesi Taha Gürbüz'e ait olan şarkıların tüm kayıtları home stüdyosunda tamamlandı. FİL'de yer alan dört şarkının mix ve mastering'i Pinhani grubundan tanıdığımız Eray Polat imzalı.

 Taha Gürbüz'ün FİL şarkısı için hazırladığı söz videosunun (lyric video) animasyonunu İpek Şirin yaptı.

Kapak illüstrasyonunu grafik tasarımcı Özge Tığlı Ertekin'in hazırladığı EP'nin tanıtım fotoğraflarını ise Kemal Şirin çekti.

 

30.04.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM