Sinan Akçıl: Burcu'nun Kokusunu Alamıyorum

Sinan Akçıl: Burcu'nun Kokusunu Alamıyorum

  Milliyet'in haberine göre korona virüse yakalanıp sağlıklarına kavuşan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, önceki gün evlerinin de bulunduğu rezidansın etrafında yürüyüş yaparken görüntülendi.

Gazetecileri fark eden Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti, önce istikametlerini değiştirdi, ardından depara kalktı. Kıratlı'nın elini bırakıp koşar adım binaya giren Akçıl, girişte eşini bekleyip, daha sonra binada gözden kayboldu.

Birkaç dakika sonra Kıratlı'yla tekrardan kapının önüne çıkan şarkıcı, "Kondisyonunuzu ölçtük, gayet iyiymiş ama tebrik ederim" diyerek, gazetecilere takıldı. "Burcu Hanım'ı geride bıraktınız" yorumuna Akçıl, "Koş bakalım dedim nasıl olacak?" dediği sırada Kıratlı, "Ben koşamadım" diyerek tebessüm etti.

"BANA KOMİK GELİYOR"

Sinan Akçıl, "Zorlu bir süreçten geçiyoruz biliyorsunuz. Biz de zorlu bir süreç atlattık, korona virüs belası. Biz şeyi çok sevmiyoruz; 'Korona oldum, karantinadayım' diye story atıyorlar, bana komik geliyor" ifadelerini kullandı. Karantinada kaldıkları süreci anlatan Burcu Kıratlı, "Çok zordu aslında. 'Rahat atlattım' diye anlatıyorlar, ama asla rahat atlatılacak bir şey değil. Herkes çok dikkat etsin, önlemlerini çok sıkı alsınlar" şeklinde konuştu.

"TAT VE KOKU ALAMIYORUM"

Burcu Kıratlı'nın "Tat ve koku alamıyorum" dediği sırada Sinan Akçıl araya girdi: En çok üzüldüğüm Burcu'nun kokusunu alamıyorum. Bu sözler, ünlü oyuncuyu gülücüklere boğdu.

02.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM