Deniz Seki: "Herkesi Vicdanına Bırakıyorum"

Deniz Seki:

 Müzik on Air'in haberine göre ünlü şarkıcı Deniz Seki, best of albümü öncesi çıkaracağı single çalışmalarından bahsetti. ''Üretim aşamasına geçtiğim için müzik dinlemek istemiyorum. Etkilenirim çünkü.''

Deniz Seki Hürriyet'ten Orkun Ün'e röportaj verdi. Ünlü şarkıcı pandemi dönemi, müzik piyasası ve hakkında çıkan haberlere ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.

'Herkesi Vicdanına Bırakıyorum'

Pandemi nedeniyle müzisyenlerin yaşadığı sorunlara ilişkin konuşan Deniz Seki, meslek örgütlerinin bu süreçte hiçbir şey yapmadığını söyledi. Deniz Seki, "Herkesi kendi vicdanına bırakıyorum. Müzisyen kardeşlerime ciğerim yanıyor. Buna artık bir çare, bir yol bulmamız gerekiyor. Esnafımız da aynı şekilde. Aslına bakarsan bütün Türkiye öyle. Devlet destek oluyor gerçi biliyorum. Ama bir an önce kurtulmamız gerek bu virüsten. Bunun çaresi de aşıdan geçiyor." dedi.

Pandemi alışkanlıklarından söz eden ünlü şarkıcı "Canım müzik dinlemek istemiyor. Uyanır uyanmaz klasik müzik kanallarını açıyorum." dedi.

Deniz Seki:

'Rap Müzik Yapamam'

Önümüzdeki yıl çıkarmayı planladığı best of albümle ilgili konuşan Seki, "Üretim aşamasına geçtiğim için müzik dinlemek istemiyorum aslında. Etkilenirim çünkü. Best of albümümün çıkması nereden baksan 1 sene. O yüzden aralarda single'larım olacak. Onlar da sürpriz." dedi.

Rap müzik furyası hakkında yorum yapan başarılı şarkıcı, şu ifadelere yer verdi;

"2021 yılındayız. Gençler bir şeyler yapıyor, üretiyorlar. İçleri dolu, boğazına kadar sıkılan, hayatı iyi gözlemleyen arkadaşlarımın içini dökmesi, hayattan şikayet etmesi gibi geliyor bana rap müzik. Yani seviyorum ama bana dersen ki yap, yapamam!"

 

15.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM