Can Bayrak "Hadi Gel" ile Müzikseverlere Sesleniyor

Can Bayrak

Can bayrak'ın yeni teklisi ''Hadi Gel'' 14 Mayıs'ta Noiseist etiketiyle tüm Dijital platformalarda yayınlandı!

2015 senesinde yayınladıgı ilk solo albumu ''Belki sen belki ben'' ile dinleyicisine merhaba diyen Can Bayrak, zaman içinde değişen ve genişleyen müzikal yönelimini, 2020 senesinde yayınladığı 'Kayboldum '' orijinal teklisi ve Çağan Tunali Remix versiyonlarıyla birlikte, 80'ler Synth Wave, Electronic soundlarıyla etkileşime geçen farklı bir müzikal genre'ya taşıdı.

5 senelik bir aradan sonra dinleyicisinin tekrardan dikkatini çekmeyi başaran Can Bayrak, Pandemi süreciyle birlikte çalışmalarına hız verdi ve evinde biribirinden bağımsız İngilizce ve Türkçe sözlü birçok yeni şarkı kaydetti.

Can Bayrak

Bu şarkılar içinden yayınladığı ilk şarkı olan Hadi Gel' i ; Gitarlarda Cem Şahin, tuşlu çalgılarda Barış Büyükyıldırım'ın katkılarıyla tamamladı.

Pandemi süreci içindeki koşullarda şarkının tamamını kendi ev stüdyosunda kaydeden

Can bayrak, Mix & Masterıng aşamalarında Çagan Tunalı'yla calıştı.

Söz ve müzikleri kendisine ait olan ''Hadi Gel'' ile Can Bayrak; içimizde saklı tuttuğumuz melankolik ve gizli kalmış taraflarımıza bir göndermede bulunuyor ve

yayınladığı ilk albümünden bugüne içinde taşıdığı Indie ve Pop ruhunu 80'lerin kulaklarımızda tekrardan canlanmaya başlayan dinamik Synth soundlarıyla harmanlayarak günümüz müzik dünyasına farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

18.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM