Alişan Göksu'nun İlk Albümü "Sakince" Yayında!

Alişan Göksu'nun İlk Albümü

Genç yaşından beri müzik kariyerinde başarılı projelerde yer alan Alişan Göksu, ilk solo projesi olan Sakince adlı albümünü 21 Mayıs tarihinde dinleyicilerle buluşturdu.

Tarkan, İskender Paydaş, Sıla, Hadise, Atiye, Mirkelam, Deniz Seki, Bedük, İrem Derici, Gökhan Türkmen, Kubat, Harun Kolçak ve Kayahan gibi Türkiye'nin önemli birçok sanatçısıyla stüdyo çalışmalarında ve bir kısmına ise sahnede eşlik eden Alişan Göksu, uzun süredir müzik sektöründe edindiği bu tecrübe ve birikimi ilk solo projesi olan Sakince adlı albümünde sevenleriyle paylaşıyor.                                                      

Alişan Göksu'nun İlk Albümü

 Kendi çalışmalarındaki en büyük motivasyon kaynağının ürettiği şarkılar ile dinleyicilerde yeni duygular yaratmak olduğunu belirten sanatçı, ilk albümünde İskender Paydaş, Bedük ve Yusuf Çömlekçi gibi başarılı isimlerle düet çalışmalarına imza attı.

 Albümün çıkış şarkısı olarak; söz, beste ve düzenlemesi kendisine ait olan ve albüm ile aynı ismi taşıyan Sakince şarkısının klibini de izleyicilerle paylaşan Alişan Göksu, Coşkun Turgut yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Alişan Göksu'nun İlk Albümü


Alişan Göksu'nun ilk solo çalışması olan Sakince albümü, 21 Mayıs tarihinden itibaren DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!
Alişan Göksu'nun İlk Albümü

 

20.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM