Kalben'in Yeni Şarkısı: "Şansız Mücadeleci" Yayında

Kalben'in Yeni Şarkısı:

  Kalben'in uluslararası bir ekip ile yaptığı Şanssız Mücadeleci karantina günlerinde sevgisiz, temassız ve aşksız kalanlara umut oluyor. Kalben, zorlukların ve acının içinde tamamen kaybolmak üzere hissettiğimiz bu günlerde, bu şarkının göğe bakmamıza sebep olmasını umut ediyor.                                                    

Kalben'in Yeni Şarkısı:

  Kalben şarkılar yoluyla sevgi ve anı üretmeye devam ediyor. Teoman ile düet çalışmalarından sonra hızını kesmeyen müzisyen, uluslararası bir ekiple çalıştığı Şanssız Mücadeleci adlı şarkıda yine yepyeni seslerle dans ediyor ve doğduğu, büyüdüğü topraklardan yükselen ezgilere yer veriyor. Kanunun hâkim olduğu Şanssız Mücadeleci, Kalben'in benzersiz sesiyle bir araya gelerek dinleyiciyi bambaşka bir yolculuğa çıkarıyor.                     

Kalben'in Yeni Şarkısı:

  Kalben Şanssız Mücadeleci'yi şu sözlerle anlatıyor: Hepimiz başımıza gelenlerle baş etmeye çabalıyoruz. Sevgisiz, temassız ve aşksız hissediyoruz. Bu şarkı her koşulda sevebilmek, göğe bakarak yürüyebilmek, sevdiklerimizle birlikte söyleyip çiçeklenmek umuduyla yazıldı. Özlediğimiz sofralara, özgür günlere, birbirimize dokunmanın heyecanına…"

Kalben'in Yeni Şarkısı:

Kalben'in Yeni Şarkısı:

Kalben'in Yeni Şarkısı:

KLİPTE SÜRPRİZ İSİM

İlginç klipleriyle şarkılarını görsel anlamda da şaşırtıcı hikayelerle taçlandıran Kalben bu geleneği bozmadı. Farklı işleriyle dikkat çeken Başak Soysal'ın yönettiği Şanssız Mücadeleci'nin klibinde sürpriz bir isim karşımıza çıkıyor.

 

21.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM