Monomon & Cash Flow ve Sürpriz "Fi Tarihi"nde Buluştu!

Monomon & Cash Flow ve Sürpriz

 Monoman & Cash Flow'un "Fi Tarihi" isimli EP'si Sony Music Turkey etiketiyle yayımlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Anıl Piyancı ile beraber seslendirdikleri ve EP'nin müjdeleyicisi olan "Etrafta Dolanma" şarkısı ve video klibi ile beğeni toplayan ikilinin 6 şarkıdan oluşar EP'leri rap müziğin yıldızlarını da buluşturdu.

RAP MÜZİĞİN YILDIZLARI BU EP'DE BİR ARAYA GELDİ!..

Rap müziğin başarılı temsilcilerinden Monoman ve Cash Flow'un "Fi Tarihi" EP'sinde kendi düetlerinin (Hepsi Bizim, Cahiller) yanı sıra; No.1 (Fi Tarihi), Xir (Gaddar), Anıl Piyancı (Etrafta Dolanma), ve Bergs (Muamma) ile yaptıkları düetler de büyük ses getirecek.

EP'deki tüm yorumcuların, kendi seslendirdikleri şarkıların sözlerinde de imzaları bulunuyor. Müzik ve düzenlemeler ise Hüseyin Eksen (Fi Tarihi), FatBeat (Hepsi Bizim, Muamma), Bozo (İbrahim Berkay Ateş) (Gaddar, Etrafta Dolanma) ve Selçukhan Güney'e (Cahiller) ait.

Ayrıca EP'deki tüm mixler Serkan Özyurt, mastering Gurur Gelen ve artwork Mehmet Yoluk'a ait.

Monomon & Cash Flow ve Sürpriz

MONOMAN & CASH FLOW & NO.1 DÜETİ "Fİ TARİHİ" MONOMAN YÖNETMENLİĞİNDE KLİPLENDİ!..

Monoman & Cash Flow & No.1 düeti, EP'nin ikinci video klibi olan "Fi Tarihi" Monoman yönetmenliğinde kliplendi. Monoman & Cash Flow – "Fi Tarihi" EP'si ve video klibi 21 Mayıs'ta tüm dijital müzik platformları ve Sony Music Youtube kanalında!..

22.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM