Ekin Uzunlar, 'Trabesk'te Yer Aldı

Ekin Uzunlar, 'Trabesk'te Yer Aldı

 Habertürk'ün haberine göre Karadeniz müziğiyle son dönemde adından söz ettiren Ekin Uzunlar, çok sevilen arabesk şarkıları, trap altyapıyla birleştirilen 'Trabesk'te de yer aldı. Uzunlar, projede 'Ağla Gözüm'ü seslendirdi.

" 'Ağla Gözüm', bizim için çok değerli bir şarkı. Biz bu şarkıyı, çocukluğumuzda Metin Işık'tan dinlerdik. Dark'n Dark Music, Mustafa Ceceli ve Samsun Demir, bana böyle bir şarkıyı uygun görmüşler. Aslında bu kadar büyük bir ilgi beklemiyordum. Bu tarz şarkıları sahnede seslendiriyorum ama bir de klip çekip, dijital platformlarda paylaşmak aklımın ucundan bile geçmezdi. Çok güzel bir izlenme sayısına ulaştı. İnsanlara, bir Karadeniz müzisyeninin neler yapabileceğini bir kez daha göstermek istedim. Sağ olsunlar, şarkıyı yeniden sahiplendiler ve çok mutlu olduk.           

Ekin Uzunlar, 'Trabesk'te Yer Aldı

"Dark'n Dark Music yapımcıları ile menajerim görüşüyordu. Bana projeden bahsettiler. Trap altyapısı ile arabesk şarkıların insanlara sunulması fikri ilgimi çekti. Günümüzde trap altyapılarının kullanıldığı şarkılar çok seviliyor. Ülkemizde bu işi çok iyi yapan arkadaşlarımız var. 'Ağla Gözüm'e de böyle bir düzenlemenin çok yakışacağını düşündüm ve projede yer almış oldum. Çok mutluyum." dedi.

 

07.06.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM