Bülent Serttaş'ın Klibi Olay Oldu!

Bülent Serttaş'ın Klibi Olay Oldu!

 Habertürk'ün haberine göre geçtiğimiz ocak ayında katıldığı programda oryantal Didem Kınalı dans ederken bakışlarını kaçıran Bülent Serttaş, bu kez yeni şarkısı 'Akdeniz'in klibiyle gündeme geldi. Bikinili güzellerle lüks bir teknede kamera karşısına geçen Serttaş'a, "Didem'e bakmadın ama klipte kızları soydun" şeklinde yorumlar yapıldı.

Ocak ayında 'İbo Show'a katılan ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, oryantal Didem Kınalı'nın dans performansı esnasında bakışlarını kaçırıp, kafasını başka yöne çevirmişti. Serttaş, bu kez de yeni şarkısının klibi ile sosyal medyada çok konuşuldu.

Lüks bir teknede bikinili güzellerle kamera karşısına geçen Serttaş, geçtiğimiz gün 'Akdeniz' isimli single'ın klibinin ilk teaserını yayınladı. Ancak görüntüler tartışma yarattı.

Bülent Serttaş'ın Klibi Olay Oldu!

KLİBİ TEPKİ ÇEKTİ

Henüz tamamı yayınlanmayan şarkının klibi için, "Didem'e bakmadın ama klibinde üstsüz kadın var", "Dansöze bile göz ucuyla bakmazken bu klip ne?", "Didem oynarken bakmadın, üstsüz kadınlarla klip çekmişsin", "Didem'e bakmadın ama klipte kızları soydun" gibi yorumlar yapıldı.

 

09.06.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM