Dilek Günay'ın İlk Klip Heyecanı

Dilek Günay'ın İlk Klip Heyecanı

Dilek Günay'ın merakla beklenen ilk klibi müzikseverlerle buluştu.

Günay'ın "Dinç Müzik" etiketiyle dinleyici ile buluşan şarkısı "Aşka Kandım" ın büyük bir heyecan ve özveriyle çekilen klibi ilk olarak 10 Haziran'da Netd ve tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Kocaeli'de yaşayan başarılı ses sanatçısı ve müzisyen Dilek Günay, "Aşka Kandım" ismini verdiği müzik çalışması ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Söz ve bestesi Dilek Günay'a ait olan ve trap versiyon şeklinde düzenlenen çalışmanın klibinde genç müzisyen ve yönetmenlerden
oluşan bir ekip ile çalışıldı. Başarılı sanatçı Dilek Günay'ın "Aşka Kandım" adlı şarkısının klibinin bir bölümü, büyüleyici atmosferiyle bilinen Sakarya Ferizli Gölkent'te diğer bölümü ise İzmit'te çekildi.

Dilek Günay'ın İlk Klip Heyecanı

MÜZİKSEVERLERDEN TAM NOT ALDI

Uzun süredir "Aşka Kandım" adlı şarkısına klip çekmek istediğini ifade eden Günay, klibin pandemi dönemine denk gelmesini hayal etmediğini belirterek bu zorlu süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarının büyük bir özveriyle çalıştığını kaydetti. "Aklımda, 'Aşka Kandım' adlı şarkıma klip çekme düşüncesi ve isteği uzun zamandır vardı. Bu isteğimi yakın zamanda gerçekleştirme fırsatı buldum." diyen Günay, dijital platformlarda dinleyicilerle buluşan "Aşka Kandım" adlı şarkısının klibi için güzel geri dönüşler aldığını bildirdi.

Dilek Günay'ın İlk Klip Heyecanı

 

 

10.06.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM