İlker Aydemir 'Ah Der Geçerim' Diyor

İlker Aydemir 'Ah Der Geçerim' Diyor

"Evde Duramıyorum" isimli ilk single'ı ile dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde evde bunalanların sesi olan İlker Aydemir söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Sadun Ersönmez'e ait olan ikinci single çalışması "AH DER GEÇERİM" ile müzikseverlerle buluşuyor.

İlker Aydemir 'Ah Der Geçerim' Diyor

İlker Aydemir canlı kaydedilen akustik müziğin elektronik ritim elementleriyle süslendiği, mid tempo pop rock bir düzenlemeyle sunulan "AH DER GEÇERİM" isimli single'ında akustik ve elektro gitarları kendisi çaldı. Klavyelerde Sadun Ersönmez'in olduğu çalışmanın mix ve masteringi yine Ersönmez tarafından yapıldı.

İlker Aydemir'i "AH DER GEÇERİM" single'ının kapak ve imaj fotoğrafları için Kaan Çağlayan fotoğrafladı. Single'ın kapak grafik tasarımı İlker Aydemir tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren'in yapımcılığında, Pelin Kakırman'ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan "AH DER GEÇERİM" şarkısının video klibi Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde Polonezköy'de çekildi. Klipte İlker Aydemir'e cansız manken eşlik etti. Şarkının sözlerine uygun olarak video klipte Aydemir'i, ilişkisini sürdürmek istemeyen bir adamın sevgilisiyle konuşmadan önce sevgilisi yerine koyduğu cansız mankenle yaptığı provada izliyoruz.

10.07.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM