Burcu Arı, 'Telli Turnam'ı Ersay Üner ile Birlikte Seslendirdi

Burcu Arı, 'Telli Turnam'ı Ersay Üner ile Birlikte Seslendirdi

Müzisyen Burcu Arı, Triphop / Deep House tarzındaki Türküler Projesi'nin 3. teklisi "Allı Turnam"ı Ersay Üner ile birlikte
yorumladı. "Allı Turnam", GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor. Burcu Arı, öncülük ettiği türküler albüm projesinin ilk iki çalışması olan "Gelin Canlar"ı Gökhan Türkmen eşliğinde ve "Mecnunum Leylamı Gördüm" şarkısını Fettah Can ile geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı.

Burcu Arı, 'Telli Turnam'ı Ersay Üner ile Birlikte Seslendirdi

Arı, albümün üçüncü teklisi "Allı Turnam" için ünlü müzisyen Ersay Üner ile biraraya geldi. Parçanın söz ve müziği anonim olurken düzenleme ünlü aranjör ve prodüktör Genco Arı imzası taşıyor. Müzikal alt yapısının orijinal ve eşsizliğinin yanında vokalleriyle ruha işleyen parça, klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.
Yeni Nesile Açılan Anahtar: Triphop / Deep House Türkü Albümü uzun yıllardır müzik sektöründe değerli çalışmalar yapan Burcu Arı, albüm projesinde modern müzikal alt yapısı ve vokalleriyle, türkü ve deyişleri genç nesil ile paylaşmayı, özümüzü keşfetme yolunda yeni nesil gençlerin de bu yola eşlik etmesini amaçlıyor. 9 parçadan oluşan ve her ay bir çalışmanın
yayımlanacağı Triphop / Deep House tarzındaki elektronik müzik alt yapısına sahip albüm projesi, Kasım 2021'de tamamlanarak dinleyicilerin kalplerine dokunacak.
Anadolu Kültürü'nün özünü aktaran halk müziği parçalarından ve sözlerinden oluşan albümde birbirinden başarılı ve ünlü müzisyenler eşlik etmeye devam edecek.

10.07.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM