Serpil Benay Yıllar Sonra Single Heyecanı

Serpil Benay Yıllar Sonra Single Heyecanı

80 'li ve 90'lı yıllara damga vurmuş gece kulüplerinin kraliçesi Serpil Benay, uzun yılların ardından Sezen Aksu imzalı 'Yazık' isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu... Yapımcı, müzik adamı Aykut Gürel ve iletişimci Özgür Aras'la biraraya gelen Serpil Benay, ilk kez single çıkarttığını belirterek, çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Serpil Benay Yıllar Sonra Single Heyecanı

1982 yılında Köşk Gazinosu'nda Zeki Müren'in kadrosunda sahne alarak adını duyuran, başta Maksim Gazinosu olmak üzere birçok mekanda solistlik yaparak, "gece kulüpleri kraliçesi" olarak adını neonlara yazdıran 1985'te çıkardığı ilk albümünün ardından sahnelerde olduğu kadar başrol oyuncusu olarak 13 sinema filmi ile Yeşilçam'da da başarısını ispatlayan sonrasında Bodrum'da yaşamaya başlayan Serpil Benay, 'Bundan sonra müziğe küsüp gitmek yok. Büyük hata yapmışım. Bu muhteşem şarkıyı severek okudum umarım müzikseverlerinde hoşuna gider. Meleklerim Sezen Aksu, Aykut Gürel ve Özgür Aras'a teşekkür ederim' diye duygularını dile getirdi.
Serpil Benay yeni projesi için Sefa Gürsoy'un objektiflerine pozlar verirken ve yıllar sonra Erkan Nas'ın kamerasının karşısına geçerek Sezen Aksu imzalı şarkısı için klip çekti.

 

26.07.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM