Pop Müziğin Yeni Starı Ceyda Hollywood'dan Geldi

Pop Müziğin Yeni Starı Ceyda Hollywood'dan Geldi

www.muzikonair.com'un haberine göre 'Durum Berabere' isimli sözü ve bestesi kendisine ait şarkıyı piyasaya süren Ceyda, Hollywood'da tesadüfen turist olarak dolaşırken keşfedildi. Ceyda Netflix'de yayımlanacak 'Dirty Love' adlı dizide rol aldı.
Düzgün fiziği ile göz dolduran sanatçı, bestelerini tesadüfen tanıştığı Sezen Aksu'nun ekibine dinletince hayatı değişti. Demet Akalın'ın aranjörü Erhan Bayrak ile çalışan Ceyda kariyeri ve müzik gündemiyle ilgili şöyle konuştu;
"Onlarca söz ve bestem var bir şarkımı da Tarkan'a yolladım cevap bekliyorum. Fiziğim ve oyunculuğum var ama hayalim hep şarkıcı olmaktı. Güzelliğimin arkasına sığınmıyorum. Şarkılarım, fiziğimin önüne geçecek kapasitede. Yakında hem listelerde hem konserlerde işimin hakkını vereceğim. Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Tarkan dışında idolüm yok. Aleyna Tilki ingilizce derdine düşmese iyi gidiyordu ama şimdi ligden düştü bu da herkesin dikkatli adımlar atması gerektiğini gösteriyor. Burası Türkiye ingilizce şarkı ile Tarkan başaramadı, Aleyna nasıl başarsın? Benim kimse ile yarışım yok. 'Kendi kendimin rakibiyim". Sanatçının yeni single çalışmaları da önümüzdeki aylarda yayımlanacak.

30.07.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM