Tevfik Bozdağ Çöl Misali ile İddialı Bir Merhaba Dedi

Tevfik Bozdağ Çöl Misali ile İddialı Bir Merhaba Dedi

Kuaförüm Sensin ve O Ses Türkiye programları ile tanınan ünlü estetisyen ''Tevfik Bozdağ'' yeni şarkısı ''Çöl Misali'' ile dinleyicileriyle buluşarak tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.
''Tevfik Bozdağ''ın uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı şarkısının sözü ve müziği Erdal Toprak, düzenlemesi Cem Coşkun ve Erdal Toprak imzası taşıyor.
Şarkının klip çekimi için Çeşme'de bir otel kapatan genç sanatçının klip yönetmeni koltuğunda Yılmaz Barış Sevgen oturdu. Klip çekimleri 1 gün sürerek, çekimler kalabalık bir ekip eşliğinde tamamlandı. Ankara'daki güzellik salonu ile Türkiye'de bir çok ödül alan ''Tevfik Bozdağ'' yeni çalışması ''Çöl Misali'' ile de profesyonel müzik kariyerine ilk adımını atarak sektöre iddialı bir giriş yaptı.
Müzikal kariyerine adımını atan ''Tevfik Bozdağ'' zorluklarla dolu hayat hikayesini ise kısaca şu sözlerle özetledi;
''Kozmetik mağazalarında kapı girişlerinde günlük 5 lira yevmiye ile çalışırken, mağazalar zincirinin sahibini tanımayıp kendisine kendi mağazamda parfüm satıp, bir anda hayatımı değiştirdim bilmeden...
Küçük yaşlarda pazarda simit, su, limon satarak büyüdüm şimdilerde kendi markamın yaratıcısı ve sahibiyim. Hayat hikayemi hiç unutmuyorum. Geldiğim yeri de gideceğim yeri de çok iyi biliyorum. ''Çöl Misali'' şarkımda sizin de kendi hikayenize ait bir şeyler bulmanız dileğimle...''

05.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM