Berrin Keklikler'den Yeni Şarkı 'Bir Anda' Geldi

Berrin Keklikler'den Yeni Şarkı 'Bir Anda' Geldi

Son dönemde müzik dünyasında başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren ve başka sanatçılarla seslendirdiği düet şarkılarla da beğeni toplayan Berrin Keklikler'in dördüncü solo projesi "Bir Anda" Sony Music etiketiyle yayımlandı.
Sözü ve müziği Berrin Keklikler ve Yasemin Aktaş'a ait olan şarkının düzenlemesinde ise Berk Kırtış'ın imzası bulunuyor.
Berrin Keklilker'den Hem Türkçe, Hem Almanca Şarkı: Bir Anda
Almanya doğumlu olan genç sanatçı, bu kez şarkı sözlerini Türkçe ve Almanca yazarak kusursuz Almanca'sını da "Bir Anda" gözler önüne serdi.
Enerji dolu soundu ve R&B altyapısı ile öne çıkan ve yazın ritmini yansıtan şarkının mixi Utku Ünsal, mastering ise Emre Kıral'a ait.
Klibin Yönetmenliği Kardeşi Berna Keklikler'e Ait
Kendine özgü yorumu ve farklı sound'uyla ilgi çeken ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen sanatçı, şarkının video klibinin yönetmenliğini ise bu kez oyuncu kardeşi Berna Keklikler'e emanet etti.
Berrin Keklikler'den Dans Şov
Elements of Dance Company'den Enes Abdulla ve Nazlı Akşay'ın hazırladığı dans koreografisiyle zenginleşen klipte Berrin Keklikler'e kalabalık bir dans grubu eşlik etti. Dans ve eğlence dolu klibin çekimleri bir günde tamamlandı.
Klipteki kostümleri, saç ve makyajıyla da göz dolduran sanatçı, iddialı dans performansıyla da dikkatleri üzerine topladı.
"Bir Anda"nın fotağrafları Nuri Çiçekkan'a, single kapak tasarımı ise Selin Çılgın'a ait. Klipteki dikkat çekici kostümleri ve tarzıyla da öne çıkan Berrin Keklikler'in stylingi Ira Spivakova'ya, kostümleri ise Neec Store'a ait. Makyaj ise Müberya Sağlam ve ekibinden Arda Bektaş ile Berk Silka'ya ait.
Berrin Keklikler'in "Bir Anda" isimli yeni şarkısı tüm dijital müzik platformlarında, video klibi ise Sony Music Türkiye Youtube kanalında yayında.

10.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM