Işıl Kahraman'ın 3. Teklisi İç Hayata

Işıl Kahraman'ın 3. Teklisi İç Hayata

Işıl Kahraman bu bestesiyle, üçüncü teklisi 'İç Hayata'yı Garaj Müzik etiketiyle 12 Ağustos'ta tüm dijital platformlar aracılığıyla dinleyiciyle buluşturdu ve canlı performanslarına kaldığı yerden devam etmek üzere hazırlıklarına başladı.
"Ne Öyleyim Ne Böyleyim" ve "Boğazın Bu Yakası" adlı tekli çalışmalarına gösterilen ilgiyi sürekli kılacak, canlı, akışkan ve bir o kadar da duygusal bir şarkı oldu "İç Hayata".
Sanatçı, yeni parçanın düzenlemesi ve orkestrasyonuyla ilgili olarak; "Bu şarkının hafif buruk coşkusunun, hayatın kendisi gibi canlı, yaşam dolu inişli çıkışlı hissiyatını, akustik tınılarla bana en çok hissettiren perküsyonlar ve nefesliler eşliğinde kontrbas ve piyano rehberliğinde duymak istedim. Yine Erkan ( Zeki Ar ) şarkıyla arasında kurduğu bağı sese de yansıtmayı başarıyla gerçekleştirdi şanslıyım ki..." diyor.
Ve "Ekip yine, piyanoda Baturay Yarkın, basta Eren Turgut, gitarda Erkan Zeki Ar ve yanı sıra, vurmalılarda Yağız Nevzat İpek, Can Kalyoncu ve nefeslilerde Umur Meriç Öztürk' le tamamlanınca bence uçuş uçuş, tatlı bir swing şarkı ortaya çıktı..." diye ekliyor. Bize de yolu açık olsun demek kalıyor...:))

11.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM