Monoman&Cash Flow ve Xir 'Gaddar'ın Klibinde Buluştu

Monoman&Cash Flow ve Xir 'Gaddar'ın Klibinde Buluştu

Monoman & Cash Flow'un Sony Music etiketiyle yayımlanan ve rap müziğin yıldızlarını buluşturan "Fi Tarihi" isimli EP'lerinin üçüncü video klibi "Gaddar" isimli şarkıya çekildi. Anıl Piyancı (Etrafta Dolanma) ve No.1'in (Fi Tarihi) yer aldığı şarkılar ve klipleriyle de beğeni toplanyan, altı şarkıdan oluşan EP'nin yeni klibinde ise Monoman ve Cash Flow'a bu kez Xir eşlik ediyor. Sözleri Monoman, Cash Flow ve Xir'e ait olan şarkının müzik ve düzenlemesi ise Bozo'ya (İbrahim Berkay Ateş) ait.
Monoman Yönetmenliğindeki Klip Çekimleri Ankara'da Başlayıp İzmir'de Tamamlandı
Monoman'ın çektiği EP'nin üçüncü video klibinde, bir önceki şarkıda olduğu gibi yönetmen koltuğunda yine Monoman bulunuyor. Toplu planları ve Xir'in olduğu sahneleri Ankara'da kaydeden Monoman, Cash Flow'un yer aldığı bölümleri ise İzmir'de tamamladı.
Monoman, Cash Flow ve Xir'in hem yazıp, hem seslendirdikleri "Gaddar"ın video klibinde ise sanatçılar bir araya gelmeden kamera karşısına geçerek kendi performanslarını sergilediler. Dji osmo pocket 2 isimli son teknoloji mobil mini bir kamerayla kaydedilen klip, görsel kalitesi kadar kullanılan efekt ve kurgusuyla da dikkat çekecek. Monoman & Cash Flow & Xir – Gaddar şarkısının video klibi Sony Music Youtube kanalında yayında!...

16.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM