Emre Olgun'dan Kara Yaz

Emre Olgun'dan Kara Yaz

Son dönemde yazdığı hit şarkılarla ve yorumculuğuyla dikkatleri üzerine çeken ''Emre Olgun'', yeni şarkısı ''Kara Yaz''ı müzikseverlere sundu. Yaşanmış bir ayrılığın hikayesini anlatan şarkının sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan ''Kara Yaz''ın retro, synthwave yaklaşımında düzenlemesi Cüneyt Yamaner imzası taşıyor. Yönetmenliğini İlay Alpgiray' ın üstlendiği yaz atmosferine ve enerjisine uygun ''Kara Yaz'' klibinin görselliği şarkının formuna hizmet ederken ''Emre Olgun''un samimi halleri de izleyicisinin kalbine dokunacak.
Yakın zamanda yazdığı şarkıları Merve Özbey, Öykü Gürman gibi isimlerle paylaşan aynı zamanda Şehrazat, Buray ve Bahadır Tanırvermiş gibi başarılı isimlerin manevi olarak her zaman kendisine destek olduğu ''Emre Olgun''un bireysel sahne çalışmaları da devam ediyor.
Başarılı ve genç sanatçı, geçtiğimiz aylarda Bilge Nihan'ın seslendirdiği ''Canımdı'' şarkısında söz yazarı ve besteci kimliği ile de yer aldı. Radyo ve televizyonların müzik listelerinde en üst sıralarda yerini alan şarkının iddialı etkisi yaz boyunca devam ederken ''Emre Olgun''dan listeleri zorlayacak yeni bir şarkı daha geldi.

17.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM