Bengisu Yeni Teklisi 'Çocuk' ile Dansa Davet Ediyor

Bengisu Yeni Teklisi 'Çocuk' ile Dansa Davet Ediyor

Bengisu'nun yeni teklisi 'Çocuk' oyunbaz melodisiyle adeta bizi dansa davet ediyor... 90'lı yılların özlenen ve "bir kere daha dinleyelim" dediğimiz heyecanı yaşatan "Çocuk", Garaj Müzik etiketiyle, müzikseverlerle buluşuyor. Dua Lipa ve Ed Sheeran gibi dünyaca ünlü pop sanatçılarından aşina olduğumuz güçlü ritimler ve oyunbaz melodilerle bezenmiş 'Çocuk'un eğlenceli ritmi ile şarkı sözleri ilk dinlemede dile dolanıyor.
Bengisu'nun yeni single'ı "Çocuk" bir yüzünü batıya, diğer yüzünü ise iyi bir Türkçe pop sound'una çeviriyor. Hayatta "bile bile" kalbimizi açtığımız anları ve "çocukluklarımızı" anlatan şarkı, pek çok dans koreografisine ilham olacak ve dinleyene eşlik etme isteği uyandıracak. Yaşımız, boyumuz, kilomuz ve ne kadar iyi birer dansçı olduğumuz umurumuzda olmadan "Çocuk''u dinlerken yerimizde duramayacağız.
Şarkıda Bengisu'nun orkestra şefleri Gökçer Turan ve Birkan Şener'in sihirli dokunuşları var.
Güçlü ama kontrollü bir vokalle, ortaya yepyeni bir nefes çıkaran Bengisu, yorulduğumuz pop dünyasından dem duruyor. Şarkıdaki beat'leri ile dinleyene yeni bir güne başlarken, bilgisayar başında çalışırken, direksiyon başındayken, sahilde gün batırırken, mutfağında en sevdiğin yemeği yaparken en tatlı ve enerjik şekilde hayata eşlik ediyor.

23.08.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM