Yıldız Tilbe Vasiyetini Açıkladı

Yıldız Tilbe Vasiyetini Açıkladı

www.muzikonair.com'un haberine göre arabesk müziğin başarılı ismi Yıldız Tilbe, bugün Twitter'dan yaptığı paylaşım ile vasiyetini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısını ve PCR testini reddeden Tilbe, ölünce cenazesine gelmesini istemediklerinden bahsetti.
TRT'nin Haberine Sinirlendi
Yıldız Tilbe, TRT'nin yaptığı bir habere sinirlendi ve sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya başladı. TRT'nin kendisini aşı karşıtı olarak gösterdiğini dile getiren usta sanatçı şu ifadeleri kullandı: "TRt1 ayıp değilmi yalan haber yapıyosunuz , beni aşı karşıtı ilan ediyorsunuz, yakıştı mı size kaç gündür aşı olmadım diyorum, ben karşıt yada kale değilim"
Cenazeme Bir Tane Siyasi Kişilik İstemiyorum
Yıldız Tilbe, TRT'ye ateş püskürdükten sonra cenazesine gelmesini istemediklerini de şu ifadelerle belirtti: "Allahın dediği olur eğer ölürsem , Allahın emriyledir , trtnin ve yalan haber yapan gazetelere inanmayın, Cenazeme bi tane siyasi kişilik istemiyorum , hiçbir siyasi parti yada kişinin çelengini yada rahmet dileğini kabul etmiyorum ,Cenazeme gelmesinler adımı anmasınlar hiçbiri"

10.09.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM