Ravi İncigöz'den Yeni Şarkı: Mutlu Son

Ravi İncigöz'den Yeni Şarkı: Mutlu Son

www.muzikonair.com'un haberine göre Ravi İncigöz'ün 10. yılına özel hazırladığı 10+1 albümünün ilk teklisi 'Mutlu Son' video klibi ile yayında. Dillere pelesenk olmuş bir çok hit şarkının sahibi Ravi İncigöz 'Yorgun Gemi'yle başlayan ve 10. Yılına ulaştığı şarkıcılık kariyeri için özel hazırlıklar yaptı.
10. Yıla özel hazırladığı 10+1 albümünü önce tekliler halinde yayınlayacak ve sonrasında albüm haline getirecek olan sanatçı; bu özel hazırlıkların ilki olan 'Mutlu Son' şarkısının eşine yazdığı ilk şarkı olduğunu ve bütün sevenleri aynı frekansta buluşturacağını belirterek; bir kez daha âşık kalpleri fethedeceğinin sinyalini veriyor.
Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının prodüktörlüğünü de üstlenen sanatçı, RaVinci Sanat etiketiyle paylaşacağı ilk proje heyecanın müjdesini, sevenlerinin beğenisine sunmaktan gurur duyduğunu belirtti.
Şarkının düzenlemelerinde iki ayrı versiyon çalışması yapan Ravi İncigöz; Romantik versiyonda duyguyu yoğunlaştırırken, enerjik versiyonda sevenlerini eğlendirerek coşturmaya niyetli.
Şarkının düzenlemesi Hatem Tutkuş imzası taşırken, Mutlu Son'un enstrüman kayıtları geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta müzisyen İlyas Tetik'in stüdyosunda yapıldı. Romantik versiyonun düzenlemesi Anıl Göçen'le Londra'da yapıldı. Şarkının Mix çalışmasını usta kulaklardan Ahmet Aygör, Mastering'i ise Tarkan ve Gülşen albümlerinden tanıdığımız Emre Kıral üstlendi. Pandeminin ilk günlerinde çekilen ve yayını günümüze kadar ertelen klip çekimi için yönetmen koltuğuna İsa Kurt oturdu. Şarkının kapak ve dijital fotoğraf çalışmalarında Kürşad Karakuş imzası bulunuyor.

17.09.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM