Hadise'nin 'Coş Dalgalan' Şarkısı Tüm Dijital Platformlarda Yerini Aldı

Hadise'nin 'Coş Dalgalan' Şarkısı Tüm Dijital Platformlarda Yerini Aldı

Hadise'nin PUBG MOBILE için özel hazırladığı "Coş Dalgalan" şarkısının video klibi, Hadise'nin ve PUBG MOBILE Türkiye'nin YouTube kanalında yayımlanırken, şarkı da tüm dijital platformlarda yerini aldı.Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE'da oyuncuların kendilerini efsanevi deniz tanrısı gibi hissetmelerini sağlayan Poseidon X-Suit kostümünün çıkışına özel olarak hazırlanan orijinal tema şarkısı "Coş Dalgalan"ın video klibi yayına girdi. Pubg Mobile oyunun içinde de bu şarkıyı dinleyebilirsiniz.Üç gün süren çekimlerde Hadise'nin giydiği özel tasarım elbise için 11,5 metre kumaş kullanıldı. Video klip çekimleri için Hadise, su sıcaklığının 18 derece olduğu, 4 metre derinliğe sahip havuza, özel bir ekiple dalış yaptı. Hadise'nin suya dayanaklı makyajı ise 2,5 saat sürdü.
Türkçe sözleri Alper Narman, Ali Barış Ata, Reşit Özkaplan'a, aranjesi Ozan Bayraşa'ya ait şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Şenol Korkmaz oturdu. Görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu'nun üstlendiği styling'ini İnan Kırdemir'in yaptığı video klip; kadın, erkek, genç, yaşlı tüm oyuncuları ve müzikseverleri harekete geçirecek.
Hadise 'Coş Dalgalan' için "Pubg Mobile ile bir şarkı yapıyoruz diye yola çıktık. Bunun heyecanını yaşarken birden şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve klip çekelim diye karar verdik. Çok heyecan verici bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk. Su altında çekimler. Dev bir led, ve daha neler. Kendimi aştığım bir klip ve çalışma oldu hakikaten. Çok mutlu ve gururluyum pubg ile böyle büyük bir işe imza attığımız için." dedi.

21.09.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM