Sinan Akçıl Piyanist 2 İçin DMC ile Anlaştı

Sinan Akçıl Piyanist 2 İçin DMC ile Anlaştı

www.muzikonair.com'un haberine göre Sinan Akçıl Piyanist 2 albümü için DMC ile el sıkıştı. Ünlü müzisyen Sinan Akçıl, geçtiğimiz ocak ayında birincisini çıkardığı proje albümü Piyanist'in ikincisi için kolları sıvamıştı. 80 milyonun üzerinde YouTube görüntülenmesi ve Spotify'da 20 milyon dinlenmeye ulaşan Piyanist 1 albümünün ardından Piyanist 2 önümüzdeki aylarda müzikseverlerle buluşacak. Sinan Akçıl albüm için DMC Genel Müdürü Samsun Demir ile karşılıklı imzaları attı.
Haberi duyuran Sinan Akçıl, " 'Ünlü yapımcı Samsun Demir Piyanist 2 çalışması başladı, gerisinden ben sorumlu değilim' dedi. 'Milyonlarca görüntülenme olur mu?' şeklindeki soruları cevapsız bıraktı. Bay beyin seni çok severiz." ifadelerine yer verdi. Piyanist 2 albümünün kasım sonu yahut aralık ayının başında müzikseverlerle buluşması bekleniyor.
Piyanist 1 albümünde; Sibel Can, Berkay, Mustafa Ceceli, Simge Sağın, Ece Seçkin, Serdar Ortaç, Irmak Arıcı, İzel, İrem Derici ve Fettah Can yer alırken, Sinan Akçıl piyanosuyla şarkılara eşlik etti. Öte yandan Sinan Akçıl, 'Güzel Karım' isimli bir solo çalışmayı da albüme dahil etti. Albümdeki tüm şarkılar klibiyle birlikte aynı anda Youtube'da yayımlandı.

24.09.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM