Blue Jean Giydi Diye "DELİ" Denen ve İşine Son Verilen Ünlü Kim?

Blue Jean Giydi Diye

 

"Ben Buralardayım" adlı teklisinde müzik kariyerinde ilk kez bir Sezen Aksu şarkısı seslendiren Zerrin Özer, Müzik Habercisi'nde Michael Kuyucu'nun konuğu oldu. Zerrin Özer, Michael Kuyucu'ya "Bugün size Dünyadan seslenecektim.." diyerek geçmişte dünya müzik endüstrisine girmek üzere aldığı teklifi ve bunun hikayesini anlattı.  

Blue Jean Giydi Diye

Müzik Habercisi'ne özel hayatına dair açıklamalarda bulunan Özer, "Ben şunu söylemek istiyorum sanırım hayatımda gerçek anlamda bir kere sevdim. O da rahmetli oldu. Çünkü benim için gerçekten birlikteliğin anlamı bir erkeğin kadının üzerinde, yani onu sahiplenmesi, ona hakim olması, onunla birlikte olmasıdır. Eskiden inanın aşklar ve sevgiler çok kıymetliydi. Şimdi her şey kötüleşti, çirkinleşti. Saygı saygısıza dönüştü. Ben artık hiçbir sevgiye gerçek anlamda inanmıyorum." diye konuştu. 

Blue Jean Giydi Diye

Türkiye'deki ilk yırtık jeani giydiğini söyleyen sanatçı, "İlk rocker benim mesela. Şimdi onlar çok şanslılar. Çünkü benim arkamdan neler söylediler, arkamdan 'deli' diye bağırdılar neler neler…. Allah'ım görüyorlardı o bileziklerimi. Annemler diyordu ki 'yanımızda lütfen yürüme' çünkü arkamdan artık deli diye bağırıyorlardı. Yani çok zor şartlar yaşadım ben. Şimdikiler ne güzel ne giyerlerse onu giyiyor, ne isterse onu söylüyor şahane şanslılar. Ben blue jean ile sahneye çıktım o zaman fuar vardı. Ertesi gün işime son verdiler Blue jean pantolonla çıktım diye, ama ondan sonra herkes beni bunu kabul etti. Çünkü ben hayatım boyunca hep böyle oldum." dedi.

23.10.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM