Berdan Mardini Nasıl Aldatıldı?

Berdan Mardini Nasıl Aldatıldı?

Boşandıktan sonra eşinin yıllarca kendisini aldattığını öğrenen Berdan Mardini, Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yıllarca ihaneti anlayamadığını söyleyen Mardini, "Çocuklarımı otele bırakıp peruk ve sahte isimle yan odada başka adamla beraber oluyormuş" diyerek kadın sunucuları şaşkına çevirdi. 
Şarkılarıyla yıllardır adından söz ettiren Berdan Mardini, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında biten evliliği hakkında gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı. 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile bir akşam eve gelmek istemediği boşanan Mardini, yıllarca uğradığı ihanetin tüm detaylarını da anlattı. 

"BEN HER KONSERE GİTTİĞİMDE O DA PERUK TAKIP EVDEN ÇIKIYORMUŞ"
eşinin kendisini aldatabileceğini hiç düşünmediğini söyleyen türkücü, "İlk başta ihaneti anlayamadım tabi çünkü kimse iki çocuğunun annesine bunu konduramaz. Ben 7 aydır sustum ama olaylar dinmedi. O benim sevgilim olsa ihaneti anlarım ama karım olunca daha başka. Evli olduğun için insanların böyle ilişkiye girmeyeceğini düşünüyorsun. İş için Bodrum'a gittim. Döndüğümde kadın evde yoktu. Sonra aradığımda 'ben gelmeyeceğim, içeceğim' dedi. Ben de bir daha gelme o zaman dedim. Meğer ben Bodrum'a gidince o da evden çıkmış ve gelmemiş. Ben her konsere gittiğimde çantasını hazırlayıp dışarı çıkıyormuş peruk ve sahte isimlerle geziyormuş" dedi.  

kaynak: haberler.com

13.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM