Gökhan Çıra'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Gökhan Çıra'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Gökhan Çıra, iki ay önce anlaşmalı olarak tek celsede evliliğini sonlandırdığı fenomen Selin Ciğerci'yi çabuk unuttu. 25 yaşındaki eski futbolcu, Brezilyalı güzelle objektiflere yakalandı. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'yle evliliği 10 Eylül 2021 tarihinde sona eren eski futbolcu Gökhan Çıra, önceki gün trafikte seyir halindeyken bir kadınla görüntülendi.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Gökhan Çıra'nın araç içerisinde yanındaki kişinin Brezilyalı olduğu ve ikilinin bir süredir aşk yaşadığı öne sürüldü.

Gökhan Çıra'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Genç kadınla ilgili soruları yanıtsız bırakmayı tercih eden Çıra, eski eşi Ciğerci'nin "Ortaklığı bitireceğim" sözleri için ise dikkat çeken bir açıklamaya imza attı. Gökhan Çıra, "Biz kimseyi zorla tutmuyoruz. Gitmek isterse kendi keyfi bilir. Biz yine aynı yerde devam ediyoruz, çok şükür" ifadeleriyle gönderme yaptı.

Geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışı objektiflere yansıyan Gökhan Çıra, "İçeride Selin Ciğerci de varmış, birlikte mi geldiniz?" sorusuna, "Karşılaştık, selam verdik. Birlikte gelseydik birlikte çıkardık" yanıtını vermişti. 

kaynak: milliyet

16.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM